Czy ACARD pomoże w prawidłowym przepływie krwi?

witam jestem po poronieniu w 14 tc teraz jestem w 7 tyg drugiej ciazy po poronieniu zrobiłam bad gen i wyszło mi Pai 1 4 g homozygota leiden antykoagulant i mthfr w normie,zrobiłam tez przeciwciała antykardiolipidowe które tez w normie przed ciaza,lekarz w tej ciazy zalecił tylko acard do 34 tc duphaston 2 x 1 oraz luteine dopochwowo ,czy mozliwe jest zostac zakrzepu biorac acard?czy acard pomoze w prawidłowym przepływie krwi miedzy łozyskiem a matka?boje sie o dziecko i o siebie.czy w ciazy powtórzyc badania przeciwciał?moga ulec zmianie?czy postepowanie jest własciwe prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierowac się zaleceniami lekarza ginekologa i hematologa