Czy w związku z tym mogę zajść w ciążę?

Witam mam mutacje genu pai 1 4g reszta badan ok zespół antyfosfolipidowy wykluczony.podczas starań lekarz zlecił acard i po pozytywnyn tescie tez acard.czy prosic o zastrzyki przeciwzakrzepowe?czy sam acard pomoze proszę o poradę lekarza z doswiadczeniem w tej dziedzinie poniewaz do tej pory wypowiadali sie sami stazysci ktorym jestem ogromnie wdzieczna ale nadal nie uzyskalam szczegolowych wykasnien bardzo proszę o pomoc jestem po 1 poronieniu w 15 tyg i od 6 mc nie mogę zajsc w ciaze

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u genetyka medycznego i hematologa i kierowanie się ich zaleceniami