Czy mutacja PAI-1 4G uniemożliwia zajście w ciążę?

Nie moge zajsc w ciaze raz juz ciaza obumarła w 14 tyg starałam sie 5mcy wykryto u mnie Pai 1 4g i od tego czasu nie moge zajsc w ciaze .czy ta mutacja genu moze miec na to wpływ?bardzo prosze o jakąs wyczerpujaca odpowiedz i zalecenia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego i udac się do lekarza hematologa