Wyniki badań hormonalnych w 3 dc. a starania o dziecko

Witam, mam 37 lat, od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Wyniki badań mam w 3dc to: ESTRADIOL 284,3pmol/l FSH 9.04U/l LH 3,74U/l profesteron 3,61nmol/l prolaktyna 185,5mU/l AMH 0,5 Czy nie ma już dla mnie szans na zajście w ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany poziom FSH wskazuje na obniżoną rezerwę jajnikową. Potwierdza to także poziom AMH. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem!