Wyniki badań hormonów tarczycy po poroneiniu w 22 tygodniu ciąży

witam 3 miesiące temu straciłam dziecko w 22tc ): Teraz jak najszybciej chce zajść w ciąże mój lekarz skierował mnie na badania w tym jest TSH 4,07 a noram ( 0,270-4,200)FT4 1,40 (0,93-1,70)i bardzo mnie martwia te wyniki czy sa prawidłowe i czy moge planowac dzidziusia prosze o odpowiedz gdyż wizytem mam dopiero za 2 tygodnie

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wyniki są prawidłowe, wobec planowania kolejnej ciąży zaleca się się jednak odstęp min. 6 miesięcy po poronieniu.