Wyniki badań krwi 1-letniej córki

Witam serdecznie. Niepokoją mnie wyniki krwi mojej 12-letniej córki erytocyty4,41M/ul( normy4,5-5,5), wrozmazie automatycznym neutrocyty 34,8% przy normach 40,0-60,0, eozynocyty 0,08K/ul przy normach 0,10-1,0, mikroskopowa ocena rozmazu krwi (C32) neutocyty o jądrze podzielnym 29% przy normach 40-60 natomiast limfocyty 63% przy normach 35-55 wszystko pozostałe w normie. Nie była chora podczas badania ani po żadnym szczepieniu. O czym to może swiadczyć? Obawiam się najgorszego.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie sie ze wszystkimi wynikami. proszę zgłosić sie z córka do lekarza pediatry. powyższe wyniki mogą świadczyć o infekcji wirusowej.