Wyniki badań krwi a powiększona tarczyca

Witam, chciałabym prosić o interpretację wyników. Poza normą: TSH 0,005 WBC 3,99 RBC 4,05 RDW-SD 36,7 RDW-CV 11,2 PDW 18,3 MPV 12,7 P-LCR 45,6 % neutrocytów 41,8 % monocytów 12,5 Liczba neutrocytów 1,67 Wyniki zrobione, ponieważ od 2 miesięcy źle się czuje, szybko gubię na wadze, widocznie powiększony prawy płat tarczycy. Lekarz rodzinny boi się zapisać mi lek, a endokrynologa mam dopiero na święta. Czy przyśpieszyć wizytę?

Renata GrzechociĹska

Witam.
TSH jest bardzo niskie co świadczy o nadczynności tarczycy, stadw moga pojawiać sie objawy, które Pani opisuje. Jeżeli uda się Pani przyspieszyć wizytę proszę to zrobić.
Pozdrawiam