Wyniki badań krwi u 65-latka

65 lat GGTP 181/BYWAŁO 300 ALT 31 AST 24 FOSF ZAS 85 BILIRUBINA CAŁ 2,30 KREATYNINA 0,92 CPR 1,30 TRÓJGLICERYDY HDL-52 LDL 190 CHOLESTEROL CAŁ 290 PARAMETRY KRWI WSZYSKIE W NORMIE,OB-12 PSA CAŁ 0,42 GLUKOZA-105 BADANIE NA WIRUS C UJEMNE Te wyniki utrzymują się od 25 lat/ badania/ i się nie zmieniają. Brałem 2 lata leki p.chol LIPANTYL SORTIS-mogłem pomylić nazwy Nic to nie dało A dostałem roskładu włókien mięś. Drżenie mięśni ciała 1/2roku nie piłem alkoch ani kro wynik był ten sam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, przewlekłe nadużywanie alkoholu mogło doprowadzić do uszkodzenia struktur wątroby, w tym dróg żółciowych. Konieczne jest wprowadzenie diety niskocholesterolowej i systematycznej aktywności fizycznej, co najmniej pół godziny pięć dni w tygodniu. Proszę koniecznie wyeliminować alkohol pod każdą postacią. Pozdrawiam.