Wyniki badań okulistycznych dziecka

Witam Po wizycie w Poradni Okulistycznej w Kaliszu gdzie mieszkamy postawiono mu diagnoze: -zez zbieżny OL -niedowidzenie OL -małoocze OL -Zespół Kwiatu Powoju barwnikowe zwyrodnienie naczyniowo- siatkówkowe OL -Przetrwale hiperplastyczne ciało szkliste Ze względu na brak możliwości wykonania kompleksowego badania okulistycznego w znieczuleniu ogólnym dostaliśmy skierowanie do Poradni Okulistycznej w Centrum Zdrowia Dziecka. czy jest szansa ze moj synek widzi cos tym oczkiem?

Witam. Synek może coś widzieć- to znaczy może rozpoznawać światło i ruch, a może być też gorzej. Trudno powiedzieć. Kompleksowe badanie w znieczuleniu ogólnym będzie pomocne ale nie da odpowiedzi na to pytanie czy widzi i jak widzi. Pozdrawiam