Jak interpretować wyniki badania okulistycznego dziecka?

WITAM PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKU BADANIA W KTÓRYM OSTROŚĆ WZROKU PO KOREKCJI W OKU LEWYM WYNOSI 0,2 CC A W OKU PRAWYM 0,8 CC . JAKA BYŁABY TO WADA WZROKU NP DLA CELÓW ORZECZNICTWA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI TZN JAKI STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI OSOBA Z TAKĄ WADĄ OTRZYMA? CZY JEST TO DUZA WADA WZROKU W PRZYPADKU 10-LETNIEGO DZIECKA?

Witam. Zakładam ze korekta jest właściwa. Ostrość wzroku wskazuje na niedowidzenie OL.Do celów orzeczniczych nie jest to inwalidztwo ponieważ widzi drugim okiem 0,8 z korektą. Pod uwagę bierze się jeszcze pole widzenia.Inwalida wzrokowy ma widzieć lepszym okiem mniej niż 0,3 z korektą.Pole widzenia ograniczone do 10 stopni centralnie i ,mniej.Pozdrawiam