Wyniki badań przeciwciał tarczycowych i TSH

Czy wyniki badań P-ciała p/peroksydacje tarczycowej 152,5 IU/ml w zakresie referencyjnym <34 i P-ciała p/tyreoglobulinie 748,5 IU/ml w zakresie referencyjnym <115 są prawidłowe ? Wynik TSH to 1,840 mU/l w zakresie referencyjnym 0,27-4.2 Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki przeciwciał tarczycowych są nieprawidłowe. Zalecam wizytę u endokrynologa i wykonanie badania USG tarczycy. Pozdrawiam