Wyniki badań przy przeroście kory nadnerczy
Moje wyniki: 17-hydroksyprogesteron 2,95 ng/ml (0,2-1,3) DHEA-SO4 681,60 ug/dl (98,8-340) Testosteron 70,74, ng/dl (8.40-48.10) Kortyzol 24,94 ug/dl (6,2-1,4) kreatynina 0,70 mg/dl (0,50-0,90) glukoza 96mg/dl (70,0-99,0) po 2h 100,0 insulina 36,2 ulU/ml (2,6-24,9) po 2H 181,5 ft4 0,97 ng/dl(0,93-1,70) tsh 2,590 uIU/ml (0,270-4,200) TK nadnerczy: przerost warstwy kory nadnerczy Czy po tych badaniach coś można wywnioskować? Wizytę mam za miesiąc a trochę się martwię....

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Wyniki badań laboratoryjnych odpowiadają wynikowi badania obrazowego. Konieczne będzie uszczegółowienie przyczyny przerostu nadnerczy i rozpoczęcie leczenia.