Wyniki badań wirusologicznych w 32-tygodniu ciąży

Witam. Właśnie odebrałam wyniki badań na cytomegalię i toxoplazmozę, oto wyniki; CMV Ig G 72.0 CMV Ig M 0.11 TOXO IgG 0.1 TOXO IgM 0.04 Jestem w 32 tygodniu ciąży. Proszę o odpowiedź czy wynik jest w porządku. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Nie napisała Pani norm panujących w laboratorium w którym wykonywała Pani badanie a te mogą się różnić dlatego nie mogę odpowiedzieć na pytanie.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiazujących w danym laboratorium nie mozna sie wypowiedzieć dokładnie. Wyniki Togo prawdopodobieństwo sa ujemne, a CMV mogą świadczyć o dawniejszejszej infekcji.