Wynik toksoplazmozy w 15. tygodniu ciąży

Dzien dobry. Jestem w 15 tygodniu ciąży. Wczoraj otrzymalam wynik toksoplazmy - wynik negatywny (igG 0,00 igM 0,17). Co to oznacza. Bardzo prosze o interpretacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiazujących w danym laboratorium dokładnie nie mozna sie wypowiedzieć. Oba wyniki ujemne oznacza brakmswiezego i dawnego zakażenia w momencie badania.