Wyniki badania histopatologicznego dwunastnicy, okrężnicy, esicy i odbytnicy
Witam Odebrałem wyniki badania histopatologicznego dwunastnicy,okrężnicy, esicy i odbytnicy 1. Fragmenty nieco obrzękłej błony śluzowej okrężnicy z rozproszonymi naciekami z eozynofilii. 2. Fragment obrzękłej błony śluzowej esicy i odbytnicy z wybroczynami 3. W błonie śluzowej dwunastnicy nieznamiennie podwyższona limfocytoza śródnabłonkowa, nieznaczny obrzęk i przekrwienie Mam 25 lat, mężczyzna, hospitalizowany w powodu wzdęć, gazów, nieregularnego rytmu wypróżnień, pseudobiegunki, stolce pływające żółte, czasem zielone, cuchnące, czasem jasna krew na papierze, wykonano u mnie kolonoskopie - bez zmian,(poprzednie badanie w 2012 też bez zmian), w gastroskopii niewielka przepuklina rozworu przełykowego, Przełyk - we wpuście są obecne nadżerki(st A wg skali LA), tes ureazowy ujemny, USG w normie, RTG w normie, w wynikach badań nieprawidłowości jedynie w: pH moczu 8,5; PT-czas 12,9 sek Dodam, że od wakacji, przytyłem 5 kg. Proszę o interpretacje wyników.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Najczęstsze błędy w odczycie poziomu cukru we krwi
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani,
z podanych wyników histologicznych wynika , iż cierpi Pani na nieswoiste zapalenie jelit. i proponowałbym wizytę u dobrego gastrologa chirurga w Pani okolicy.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków
KONTAKT:
http//chirurgiakrakow.com.pl
w.kawiorski@wp.pl