Wyniki badania histopatologicznego kikuta pochwy

Witam jestem po zabiegu ginekologiczny pobrano mi kikut pochwy do badan histopatologicznych. Wyniki opis makroskopowy skąpe, szare wycinki rozpoznanie: kikut pochwy 1431880 granulatio et resorptio z gory dziekuje za odpowiedz

Wynik badania opisanego przez Panią nie wskazuje na obecność choroby nowotworowej w pobranym wycinku, ale na proces łagodnego przerostu. kz