Wyniki badania hormonów a starania o dziecko

Witam serdecznie proszę o pomoc w interpretacji wyników: 1)anty-TPO <28 U/ml wart.max 60 2)TSH3 generacja - 4,650 uUl/ml wart.ref.0.27 -4.7 uUl/ml 3)FT3. 4,01 pmol/L wart.ref. 4,0-8,3 pmol/l 4)ft413,90 pmol/L wart.ref. 9,0-20,0 pmol/l 5)estradiol 46,4 pg/ml 6)FSH 4,6 mlU/ml 7)LH 5,6 mlU/ml Wizytę u ginekologa mam dopiero za dwa tyg.Staram się o dziecko,a wiec chciałbym wiedzieć czy z takim wynikami mam szansę na zajście w ciążę.Dziękuję serdecznie za pomoc.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ze względu na fakt, iż nie podała Pani w jakiej fazie cyklu zostały wykonane badania nie można dokonać pełnej interpretacji. Proszę udać się na wizytę do lekarza w umówionym terminie.