Badania przeciwciał a starania o dziecko

Witam.Proszę o pomoc w analizie wyników.Dodam,ze badania były wykonane z zaleceniami lekarza między 2- 4 dc : 1)anty-TPO <28 U/ml wart.max 60 2)TSH3 generacja - 4,650 uUl/ml wart.ref.0.27 -4.7 uUl/ml 3)FT3. 4,01 pmol/L wart.ref. 4,0-8,3 pmol/l 4)ft413,90 pmol/L wart.ref. 9,0-20,0 pmol/l 5)estradiol 46,4 pg/ml 6)FSH 4,6 mlU/ml 7)LH 5,6 mlU/ml Wizytę u ginekologa mam dopiero za parę tygodni.Staramy się o dziecko i chcę sie dowiedzieć czy moje wyniki nie są przeszkodą w tych staraniach.Dziekuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są prawidłowe. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.