Wyniki badania hormonów tarczycy, cukrzyca i anemia a pobyt w szpitalu

Witam u mojego męż wykryto tarczycę TSH 0,005 Ft4 56 przy tym ma anemię hgb 87.Przy tym choruje na cukrzycę insulinozalezną.Czy z takimi wynikami konieczny jest pobyt w szpitalu.ptam dlatego ponieważ na stałe mieszkamy w Irlandii ,a badania miał robione na Litwie pare dni temu poczas urlopu.Jutro mamy wizyte u naszego lekarza.W Litwie zalecili pobyt w szpitalu.Dodam ,ze maż przyjmuje juz od pieciu dni Thurozol 5mg dwa razy dziennie oraz żelazo.Dziekuje za odpowiedz Joanna.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu klinicznego nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie, jednak silna nadczynność tarczycy jest stanem zagrożenia życia i może wymagać hospitalizacji