Wyniki badania krwi 28-letniej kobiety

w odebranych wynikach krwi mam LYM 28,0 CZYLI NISKIE MCV 100 MCH 33,0 A OB MAM TEZ WYSOKIE 14 CO MI JEST ??? Z GORY BARDZO DZIĘKUJE

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani norm obowiązujących dla laboratorium. Podwyższone limfocyty i OB może wskazywać na infekcję. Parametry MCV I MCH odnosi się do wyników RBC i HGB,żeby ocenić czy nie ma niedokrwistości.
Pozdrawiam