Wyniki badania krwi 43-letniego mężczyzny
Witam, męszczyzna,mam 43lata w badaniach krwi mam Limfocyty% wynik 50-H, inne eco bazo mono% 15-H , neurofile% 36-L Neurofile

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podane wyniki powinny zostać ocenione w oparciu o pełny wynik morfologii. Proszę bowiem pamiętać, że interpretacja morfologii to nie tylko analiza poszczególnych wartości, ale także wielu zależności.