Wyniki badania krwi a wskazania do wizyty u lekarza

Witam Chciałabym skonsultować wyniki badań, oto one: limfocyty 1,84 a procentowo 19,1 (norma od 20-45), monocyty 0,81 a procentowo 8,4 (norma od 2-8), hemoglobina 11.2 (norma od 12-16), hematokryt 33.9 (norma od 37-47), reszta jest ok a jeszcze rozmaz krwi: Gran. segmentowane 72 Gran kwasochlonne 2 Limfocyty 21 Monocyty 5 Bardzo proszę o informację czy muszę skonsultowac wyniki osobiście z lekarzem, czy wystarczy wziać witaminy na anemię.Z góry dziękuję

Witam. Wyniki należy skonsultować z lekarzem który określi najbardziej prawdopodobna przyczynę anemii (niedobory pokarmowe, obfite krwawienia miesięczne, choroby przewlekłe) i wroży odpowiednie leczenie.