Wyniki badania krwi i cholesterolu

Witam.proszę o interpretację wynikow.WBC5,43 HGB11,8 HCT3503% NEUT49% EOS4,8% BASO0,7% MONO11,8%LYM33,7%GLUKOZA109 KREATYNINA0,68 SÓD138 ŻELAZO83,AST16, CHOLESTELOR138,BIAŁKO CRP1,5.Coraz bardziej mam bóle w lewym boku pod żebrami promieniujący do kręgosłupa,mam wzdęcia,w usg robione 3mies temu nic nie wyszło,gastroskopia -refluks przełyku,leki jakie przyjmuję od 4 mies to zirad.Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie budzą niepokoju, jednak bez oceny stanu klinicznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, a tym bardziej ustalić przyczynę Pani dolegliwości na podstawie wyniku badania krwi.