Wyniki badania krwi i podejrzenie zespołu Gilberta
Panie doktorze proszę o interpretację wyników męża, mam nerwicę i bardzo się denerwuję: LEUKOCYTY 3,68 K/UL NEUTROFILE SEGMENTOWANE 43% GRANULOCYTY KWASOCHŁONNE 6% NORMA 1-4 MONOCYTY 12% NORMA 3-8 LIMFOCYTY 39% NORMA 25-40 LDL 125 MG/DL NORMA 130-150 ALAT 81 U/I NORMA DO 50 > BILIRUBINA CAŁKOWITA 3,5 MG/DL NORMA 0,3-1,2 USG JAMY BRZUSZNEJ, powiększona śledzona 135mm, trzustka - prawidłowa - wzmożona stłuszczenie Mąż ma 40 lat, lekarz mówił że podejrzewa zespół gilberta?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest zapoznanie sie ze wszystkimi wynikami i Ew zdecydowanie o dalszej diagnostyce lub podanym rozpoznaniu.