Wyniki badania krwi na obecność CMV w ciąży

Wyniki badania krwi na obecność CMV w 34 tygodniu ciąży dziś odebrałam wyniki z krwi na obecność CMV. Nigdy wcześniej takich wyników nie maiłam robionych. Obecnie jestem w 34 tygodniu ciąży Przeciwciała IgM 2,43 S/CO 500 U/ml Bardzo proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani norm, co wyklucza możliwość wiarygodnej interpretacji. Proszę bowiem pamiętać, że każde laboratorium podaje własne normy, niekoniecznie zbieżne z tymi z innych laboratoriów. Pełny wynik proszę zatem skonsultować z lekarzem ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.