Wyniki badania krwi oraz pogarszające się samopoczucie

Proszę o pomoc.Czuje sie coraz gorzej wyniki krwi coraz gorsze z msc na msc, Lekarze wykluczyli pasozyty,chroby zakazne,uczulenie czy alergie.USG,RTG tarczyca wszystko ok. Od 3 msc mam ciagle stany podgoraczkowe od 37,5 do 38,zawroty glowy,swiad skory,ciagle zmecznie i sennosc nie moge normalnie funkcjonowac.Moj lekarz nie ma pojecia co to moze byc i w ktora strone mnie kierowac dalej. Moje najnowsze wyniki : WBC 9,63 HGB 13,4PLT211RBC4,47Schiling:gran seg 31%gran kwas13%gran zas1%LIMF48%MONO 7%

Podejrzewałbym boreliozę i babesioze. Diagnostyka może być jednak trudna.