Zaniżone wyniki WBC i PLT w ciąży
Mam 36 lat,jestem w 23 tc.Prosze o interpretacje: WBC:6,9,RBC:3,43,HGB:11,2,HCT: 30,5, PLT: 188,MCV:89,1,MCH:32,6,MCHC:36,6,RDW:13,6,MPV:7,9,PDW:12,8, LYMPH%:24,3,MON%:4,2,GRAN%:71,5,LYMPH#:1,6,MON#:0,2,GRAN#:5,1. W poczatkowej ciazy przechodzilam 3 infekcje:grype,zap.oskrzeli oraz angine. Lecze sie na niedoczynnosc tarczycy uaktywn.dopiero w ciazy. Niepokoja mnie zanizone, jak dotad w ciazy wskazniki WBC, PLT. Prosze o pomoc. Dziekuje, Agnieszka

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Artur Kowalski
Szanowna Pani, Wyniki WBC i PLT są na granicy normy. Natomiast ma Pani niewielką anemię. Proszę z tymi wynikami zgłosić się do lekarza prowadzacego./
Pozdrawiam, dr n. med. Wojciech Kawiorski, chirurg ogólny, chirurg gastroenterologiczny, chirurg onkolog i proktolog,