Wyniki badania krwi przy osłabieniu i zawrotach głowy

Witam, od pewnego czasu jestem osłabiona, mam zawroty głowy, lekarz zlecił badania z krwi, moczu oraz kału i dwie wartości nie mieszcza się w normach. Neutrofile 1,95 norma 2,5-7; 37,1% norma 40-70. Limfocyty 51,3% norma 20-45. Czy mam sje czym martwić?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, te nieprawidłowości są nieznaczne i jeżeli pozostałe wartości morfologii są prawidłowe, to przyczyn dolegliwości trzeba poszukać wykonując dalsze badania.