Wyniki badania krwi u 29-latki

Witam,mam28lat dostałam ostatnio wyniki rutynowego badania krwi gdyż pracuję na cc a wiadomo jedna osoba chora to i reszta..wszystko świetnie ale padłam widząc alt 177!! ja nie ćpam nie upijam się dużo chodzę ale fatalnie jem-tłusto pikantnie i słono, aż mi wstyd iść teraz do przychodni..a we wtorek chciałabym do pracy wrócić..moja Dr już mnie pytała o używki-no co mam kłamać że tak bez sensu ale w lutym zrobiłam sobie 2 nowe tatuaże i teraz się boję..:(co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie wątroby. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.