Wyniki badania krwi u 30-latki

Witam. Jestem kobietą i mam 30 lat. WBC 5,23, RBC 5,02, HGB 13,7, HCT 42,4, MCV 84,4, MCHC 32,3, MCH 27,2, RDW 12,6O, LT 250, MPV 8,8, ŻELAZO 67,4, TSH 3 GENERACJA 1,07. Bardzo proszę o inerpretację.

Witam serdecznie!

Wyniki morfologii są prawidłowe. Żelazo jest w normie. TSH także mieści się w granicach normy. Niestety, trudno mi coś więcej powiedzieć, nie znając powodu dla których badanie było wykonane - czy miała Pani jakieś dolegliwości, a może było to badanie kontrolne?

Więcej informacji na temat wynikow morfologii krwi i co oznaczają ewentualne odchylenia od normy znjadzie Pani tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/co-mozemy-znalezc-na-wyniku-badania-morfologii-krwi-obwodowej.