Wyniki badania krwi u 50-latki

Witam, Jestem kobietą lat 50 Podczas badania krwi wyszły pewne nieprawidłowości, uprzejmie proszę o interpretacje: MCH 26,5 MCHC 31,9 RDW 17,9 MPV 12,6 GRA 2,0 Pozostałe parametry w normie Dziękuję

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należałoby ocenić te parametry w kontekście całej morfologii krwi, gdyż powyższe parametry analizowane osobno nie wiele wnoszą do diagnostyki.
Pozdrawiam.