Wyniki badania krwi u 60-latki

Witam .Bardzo proszę o odpowiedz .Odebrałam wyniki krwi .Mam 60 lat i jestem kobietą .Niepokoi mnie liczba monocytów o,88 ,neurocyty 44,9 ,krwinki białe 10,38 pozostała morfologia dobra bez strzałek .Bardzo proszę o odpowiedz .Serdeczne dziękuję ,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane, niewielkie odchylenia od normy, przy prawidłowości pozostałych parametrów morfologii, najpewniej są wynikiem infekcji. Sugeruję, by pełny wynik ocenił lekarz POZ w oparciu o dane kliniczne.