Wyniki badania markerów CA 125 i HE4

Dzień dobry mam na imię Ewa i dziś odebrałam wyniki mam 37 lat robiłam C A 125 wynik jest 6.6 HE4 wynik jest 74.70 martwie sie ponieważ nie wiem co to oznacza proszę o pomoc wiem ze jestem w grupie ryzyka czy już mam się martwić dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie mozna sie wypowiedziec . Proponuje udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.