Wyniki badania moczu i krwi 20-latka do analizy

Dzień dobry, dziś odebrałem wyniki badania, ogólna morfologia krwi oraz mocz. Wszystkie wyniki są w normie, oprócz: Leukocyty norma 4,0-10,0 mój wynik 10,1 MON% norma 2,0-8,0 mój wynik 10,5 MON norma 0,1-0,8 mój wynik 1,07 Dodam, iż jestem obecnie przeziębiony, mam mocny katar oraz (chyba) zainfekowane zatoki.Nie przyjmuję żadnego antybiotyku, leczę się póki co witaminami i innymi "domowymi" sposobami.Czy wyniki powinny mnie zmartwić i czy konieczna jest szybka konsultacja medyczna?Dziękuję.

Witam!
W Pana sytuacji (infekcja) takie wyniki są jak najbardziej uzasadnione i świadczą o odpowiedzi układu odpornościowego na zakażenie. Nie ma potrzeby wykonywania badania kontrolnego po chorobie. Jeśli objawy będą utrzymywać się ponad tydzień lub powrócą po początkowej poprawie, proszę udać się do lekarza rodzinnego - może to świadczyć o nadkażeniu bakteryjnym.