Wyniki badania moczu u 6-miesięcznej córki

Moja córcia 6 miesięcy: badanie moczu ph 6,5, ślad leukocytów, mikroskopowy osad moczu: nabłonki płaskie nieliczne, nabłonki okrągłe 1-2, leukocyty 10-12. Znowu problem z karmieniem, czy znowu pojawił się problem z pęcherzem? Pediatra twierdzi że nie.

Magdalena StusiĹska

Witaj,
Jeśli u dziecka nie występują żadne inne objawy (gorączka, osłabienie, płaczliwość) wynik tego badania nie wskazuje na problem z pęcherzem. Być może problem z karmieniem wynika z innej przyczyny.