Wyniki badania na cukier u 28-latki

witam mam 28lat i robilam se wyniki na cukier samodzielnie w domu nad czczo 88 mg/dl po obciazeniu glukoza 75g po godzinie mialam 250mg/dl a po dwoch 135mg/dl moje pytanie czy jest czy jest wszystko w normie ?

Wartości zamierzone w warunkach domowych nie mają praktycznie żadnej wartości diagnostycznej. Z racji jednak wartości po pierwszej godzinie radzę skontaktować się ze swoim lekarzem.