Wyniki badania na wirus HIV

Zrobiłem badanie na HIV, czy moje wyniki są niepokojące i co oznacza 0,382?? "HIV Ag/Ab, -UJEMNY, Jakościowy Badanie wykonano metodą "ECLIA"Test wykrywa przeciwciała HIV 1 i 2 oraz antygen p24 wirusa HIV 1 Test scriningowy IV generacji, WYNIKI, 0.382 COI Ujemny ="

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć. proponuję kontakt z lekarzem chorób zakaźnych.