Wyniki badania poziomów hormonu tarczycy

Witam.Mam problem z odczytaniem wynikow z badania poziomu hormonow tarczycy.Moje wyniki to TSH (L69)-0.82ulU/ml , i drugi wynik to FT4(069) -1.22ng/dl.Jestem mezczyzna w wieku 40 lat.Z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie podaje Pan norm powyższych badań, które niestety różnią się w różnych laboratoriach. Mogę jedynie napisać iż prawdopodobnie występuje obniżone fT4, a TSH w normie. Może to sugerować niedoczynność tarczycy. Proszę udać się do lekarza endokrynologa. Konieczne jest badanie lekarskie, aby móc coś więcej powiedzieć.