Wyniki badania poziomu ALAT, GGTP, ASPAT i CRP a infekcja wirusowa

mam w wyniku badania ALAT 44, GGTP 115, ASPAT w normie, amylaza w normie. CRP w normie.Przeszłam infekcję wirusową, która się przedłuża. Nie mam tarczycy.Czy to może załamanie odporności i kondycji organizmu, czy reakcja na leki- przyjmuję betabloker, statynę, euthyroks, a wczasie infekcji paracetamol, stężoną wit.C i miód.Co robić?

Można też sprawdzić 25 OH D3 w krwi. Duże dawki D3 chronią wątrobę przed skutkami statyn.