Wyniki badania poziomu hormonów tarczycy i USG tarczycy u syna
Jestem mamą syna23l z MPDZ u którego TSH12,58; FT3 4,66;FT41,57; P/c (ATG)(O18)258;P/c (ATPO)(O09)411wyniki z 25.07.2014poLetroxie75mg wynik z 13.10.2014 TSH 2 ;USG zdn05.08.2014 Tarczyca dwupłatowa, położona prawidłowo, normoechogeniczna, mniejsza.Prawy płat-w dolnymbiegunie od str grzbietowejkilka obszarów hipoechogenicznych o wym.3x1,5mmLewy płat str.grzbietowa guzek hiperegonicznywym.5x3mmwgórnymbiegunie obszarhipoechogenicznywym.5x3mmPrawypłat 14x16x48mm,lewy13x15x46jakądietę stosować?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam.
Dieta w tym przypadku jest mało skuteczna, należy udać się do endokrynologa w celu dalszej diagnostyki, ze względu na obecność zmian w tarczycy powinna być wykonana biopsja cienkoigłowa, czyli pobranie komórek ze zmiany za pomocą specjalnej igły.
Pozdrawia