Wyniki badania poziomu żelaza u 36-letniej osoby

Dzien dobry,mam zapytanie czy kilku letnia praca w pieczarkarniach może wyplukiwać żelazo z organizmu? cały czas mam z tym problem lekarz dał skierowanie na badania CRP,Fe,Ca125,Ca19.9, CEA,AFP,elektrolity.Wyniki wyszły dobre gdzie dalej z tym sie udac na dana chwile moje zelazo 3,4 ferrytyna 5,2. prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.