Wyniki badania tarczycy, ospałość, ucisk w gardle i wypadanie włosów

Proszę o interpretację wyników tarczycy. FT4 94.87% [wynik 1.67, norma (0.93 - 1.71)] FT3 82.92% [wynik 3.99, norma (2 - 4.4)] TSH 2,31 norma do 4,20 Jestem ospała, mam trudności z połykaniem, oddychanie, żółtą cerę, paznokcie rozdwajają się do połowy, czuję ucisk na gardle, nie mogę zebrać myśli (od dawna), strasznie zmienne nastroje mi towarzyszą, okres zaczyna mi się spóźniać, a był regularny, włosy wypadają, szybko się męczę, zapominam kontekstu zdania, nie chudnę choć ćwiczę 3 razy w tyg

witam, badania są w normie, ponieważ ma Pani jednak objawy, zrobiłabym p-ciała (ATPO, ATG). jeśli będą w normie, to szukała bym innych przyczyn np.anemia, hiperinsulinizm, zaburzenia wchłaniania, depresja, hiperprolaktynemia... trudno bez badania więcej doradzić
pozdrawiam