Wyniki badania TK kręgosłupa L/S

witam mam pytanie niepokoi mnie bardzo mój wynik tk kręgosłupa L/S NA poziomie L4/L5 I L5/S1 widoczne niewielkie protruzje tarcz m-k dokanałowo na ok.3-3,5mm z uciskiem przedniej powierzchni worka oponowego,ez istotnego zwężenia kanału kręgowego i otworów m-k. zniekształcony wyrostek poprzeczny lewy trzonu L1-rozwojowo. czy ten opis jest grożny????

Opis nie jest "groźny"
Konieczna pełna ocena, z wynikiem MRI
Ważna interpretacja kliniczna
Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości

Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??
Pozdrawiam