Wyniki badania TK zatok i zaburzenia widzenia na jedno oko

otrzymałam wyniki badań tk zatok . Jest napisane że mam masywne polipowate zgrubienie śluzówki gr. do 16mm w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szcz. do 5mm w lewej. I zgrubienie w zatoce klinowej lewej do 12mm. sitowie i zatoki czołowe powietrzne. Kompleksy ujściowo-przewodowe odcinkowo b. wąskie- szczelinowate. Chciałabym zapytać co to znaczy ? I czy ma to wpływ może na wzrok. Od roku biegam po lekarzach ze stojącą w miejscu źrenica i znaleźli tylko to, a na oko nie dowidze. z góry b.dziękuje

Wyniki TK zatok zawsze oceniam sam. Ale z tego co piszesz wydaje mi się, że zmiany polipowato zapalne w obrębie zatok szczękowych nie mają wpływu na stan Twojego wzroku. Zgadaj dokładnie zęby po stronie prawej u góry! To może być od zębów cały problem. Napisz co tam. Jestem ciekawy.