Wyniki badania wątroby i ból w prawym boku

witam czy mógł by mi pan wytłumaczyć co to znaczy (wątroba nie powiększona o gruboziarnistej echogeniczności (print) z wyników usg mi tak wykazało i jeszcze jedno pytanie mam powiększony AST i ALT dokladnie AST 52 U/1 ALT 65 U/1 czy to czymś może wszystko grozić ?? proszę o odpowieć bo od dłuższego czasu mam rozwolnienia i nagłe kucia w prawym boku mam dopiero 22 lata lecz w pżeszłości brałem sterydy anaboliczne i odżywki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie wątroby. Proszę udać się do lekarza prowadzącego, który dokona interpretacji wyników badań w odniesieniu do aktualnego stanu klinicznego.