Wyniki badania wątroby i stan po wyleczeniu raka piersi

wątroba niepowiększona o nieznacznie niejednorodnie podwyższonej echogeniczności, w lewym płacie widoczny obszar hyperechogeniczny o wym ok 27 mm oraz w sąsiedztwie drobne rozsianne obszary hyperchogeniczne łączące się ze sobą o śr ok 37mm-obraz niejednoznaczny- atypowe naczyniaki? mniej prawdop. obszary niejednorodnego stłuszczenia, poza tym w segm 5 widoczny obszar hyperchogeniczny o śr 7 mm- najpr naczyniak, pęcherzyk pr, drogi żółciowe w normie. A Ja jestem 2 lata po raku piersi :)

Witam , jakie jest pytanie??? Wiem tyle,co Pani na podstawie ww. przedstawionego opisu badania-czyli niewiele! Proszę szczegóły omówić z lekarzem prowadzącym lub tym,który zlecił/wykonał badanie! Ps.proszę być dobrej myśli. z.żurawski