Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyniki badania węzłów chłonnych

Co oznacza ten wypis? Liczne węzły chłonne w przestrzeni zaotrzewnowej wielkościowi do 3,5x0,8 cm . Liczne węzły chłonne szyi tworzące pakiet wielkości 3x2,5x2,5 cm Wszystkie okolice węzłowe mają unaczynienie patologiczne zachowane zróżnicowanie korowownękowe Policykliczne zarysy wewnętrzne. Kilka eliptycznych hypoechogennych węzłów w okolicy nadobojczykowej wielkośc 1-2,6 cm objawy odczynowo zmienionych węzłów. CRP w normie węzły nie widoczne nie bolesne Co oznaczy że węzły są zwłókniałe?
MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu

Jak należy dbać o układ odpornościowy?

Układ immunologiczny to potężna broń w walce z różnymi chorobami. Czy wiesz, jak o niego zadbać, by cieszyć się zdrowiem przez długi czas? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania wskazuje na powiększenie węzłów chłonnych. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy