Wyniki biopsji po kwadrantektomii

Mama 59 lat guzek z usg 14x13x12mmWynik biopsji gruboigłowej Estrogen ( ) Progesteron ( ) HER 2 Protein (1 ) K-67 ( ) 10-15% ogniskowo e cadherin ( )Klinicznie cT1cN0M0 stopień zaawansowania IA niegzie nie oznaczono stopnia zaawansowania. Czy przy tych wynikach jest ryzyko że może to być G3??? Czy wynik biopsji przy takiej wielkości guzku może być inny niż ten pooperacyjny? Mama jest już po zabiegu oszczędzającym. Miała kwadrantektomię i czekamy na wynik

Czasem może się zdarzyć, że wynik ostateczny może się wszczegółach różnić od wyniku biopsji, która dotyczyła mniejszej ilości tkanki. Trzeba cierpliwie czekać na wynik ostateczny