Wyniki CMV IGM a starania o dziecko

Bardzo proszę o interpretacje Moje wyniki Cmv igm 1,19 Cmv igg 27,6 oba dodatnie toksoplazmoza igg 8,4(wątpliwy) tokso igm 0,21ujemny Staram sie sie o dziecko i jestem 3 tyg po usunięciu martwej ciąży proszę o pomoc czy moge próbować zajść w ciąże przy takich wynikach i co one oznaczają

Piotr Pilarski

Wyniki oznaczają świeże zakażenie CMV. Proszę powtórzyć badanie za 3 miesiące.

Pozdrawiam.