Wyniki gazometrii i złe samopoczucie

Witam, odnośnie wyników. RKZ-gazometria,Na,K,Ca /k.kapilarna:( wpisałem tylko te przy których wynik nie mieści sie w przedziale) PO2-72mmHg [75-100] Ca -1,11mmol/L [1,15-1,32] CtCO2-26,4mmol/L [22,0-26,0] O2 SAT- 94,9% [95,0-98,0] Ca (7,4)-1,1mmol/L [1,2-1,3] Ogólny powód wykonania badań to złe samopoczucie, trudności w zasypianiu, duszności, zawroty głowy, przyspieszone bicie serca. Czy są to poważne uchylenia w wynikach i do jakiego lekarza należałoby się zgłosić. morfologia i OB dobre

Witam,
odchylenia w gazometrii sa niewielkie.
Niewielkiego stopnia niedotlenienie organizmu - ale jak Pan napisał są duszności.
Może Pan pójść do lekarza rodzinnego, ale nie jest to konieczne.